o firmie

Poznaj Nas lepiej

O firmie DECOLUX

  • Historia powstania firmy DECOLUX sięga początku roku 2011, posiadając zaplecze w postaci nieruchomości oraz bazę klientów w zaciszu pomieszczeń powstały pierwsze wzory oraz modele do produkcji paneli dekoracyjnych 3d. DECOLUX nawiązał stałą współpracę z profesjonalną pracownią projektową, która była odpowiedzialna za tworzenie nowych modeli. Podstawową korzyścią płynącą ze współpracy z naszą firmą jest poszerzenie portfolio o panele dekoracyjne 3D produkowane przez nas. Pragniemy zaznaczyć, iż produkty naszej firmy są nowością na rynku a ich dostępność jest mocno ograniczona. Celem jaki firma DECOLUX chce zrealizować w nadchodzących latach to wprowadzenie produktów w sklepach sprzedaży bezpośredniej poprzez stworzenie sieci dystrybucji na terenie całego kraju oraz za granicą oraz rozwinięcie sprzedaży internetowej. Pomimo sprzedaży internetowej firma zwraca dużą wagę na kontakt bezpośredni i bardzo często odbywa wizyty w celu realizacji szkoleń sprzedażowych jak i prezentacji paneli dekoracyjnych 3d na różnych targach i eventach. Wartością nadrzędną jest utrzymanie zadowolenia klienta na najwyższym poziomie. Misją jest jak najszersze promowanie naszego kraju w UE oraz na świecie poprzez skojarzenie marki DECOLUX oraz jej produktów w postaci paneli dekoracyjnych 3d.

Innowacyjny produkt

Firma wprowadziła do sprzedaży dodatkowe produkty dedykowane klientom w celu poprawienia zadowolenia, tak ażeby cały asortyment potrzebny do montażu zakupionych paneli można było dokonać w jednym miejscu.

Dzięki temu klient nie traci czasu na dokonywanie dodatkowych wyborów, tylko od razu może połączyć zakupione panele z pozostałym asortymentem takimi jak klej, grunt, gładź szpachlowa.

Panele mogą być układane na całej ścianie jak i we wnękach, lub jako ART DESIGN – tworząc niepowtarzalny obraz.

Dla pogłębienia efektów 3D można pomalować panele farbami dekoracyjnymi w celu wyeksponowania ich kształtów.

Szeroki wybór gamy kolorów będzie się świetnie komponował we wnętrzu Twojego domu, kawiarni, biura czy też pomieszczeń użyteczności publicznej.

DECOLUX w liczbach

Kompleksowa oferta

160 000 sztuk paneli

98% Zadowolonych Klientów